Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni

CORES Development

Crelan verhuist volgend jaar naar nieuwe hoofdzetel in de buurt van Noordwijk

© BRUZZ
05/08/2025

In de tweede helft van 2026 zal Crelan haar intrek nemen in The Arch, een nieuw kantoorgebouw op een paar passen van de Nieuwstraat en de Noordwijk. Tot dan behoudt de bank haar zetel in Anderlecht.

Begin dit jaar verkocht Crelan haar hoofdkantoor in Anderlecht aan GML Estate. Sindsdien was de bank op zoek naar een nieuwe hoofdzetel. Die heeft ze nu gevonden in The Arch, zo meldt Crelan.

Dat gebouw, een project van CORES Development op enkele minuten wandelen van de Nieuwstraat en Noordwijk, voldoet aan de duurzaamheidseisen van de bank. “Het nieuwe gebouw zal geen uitstoot produceren”, klinkt het in een persbericht. “Door te kiezen voor een milieuvriendelijk hoofdkantoor willen we de basis leggen voor een duurzame toekomst.”

Met de centrale ligging van het gebouw wil Crelan ook haar medewerkers aansporen om meer gebruik te maken van het openbaar vervoer. Tegelijk moet de “strategische positie in het hart van Brussel” de samenwerking tussen de bank en andere spelers in de financiële sector versterken.

Crelan zal ten vroegste in de tweede helft van 2026 haar intrek nemen in de nieuwe hoofdzetel. Tot dan blijft de bank in het hoofdkantoor in Anderlecht, waar GML Estate tegen 2030 120 nieuwe flats wil creëren.

Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.

Lees meer over: Sint-Joost-ten-Node , Stedenbouw , Economie , Crelan , Cores Development , The Arch