Menu

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni

Brandweer Brussel

De Brusselse brandweer is maandagnamiddag en -avond verschillende keren tussenbeide moeten komen na een korte maar hevige regenbui die over het Brussels Hoofdstedelijk Gewest trok. Dat meldt brandweerwoordvoerder Walter Derieuw.

"In totaal werden ongeveer 29 interventies uitgevoerd, voornamelijk voor ondergelopen straten als gevolg van verstopte straatkolken", zegt de woordvoerder. "De verstoppingen werden voornamelijk veroorzaakt door een ophoping van vallende bladeren, die de afvoer van regenwater bemoeilijkten.”

“Onze ploegen reageren snel om de veiligheid op de weg te garanderen. Volgens de actuele weersvoorspellingen en buienradar wordt er geen overvloedige regenval meer verwacht in de komende uren."