Een Brusselse regering is er nog altijd niet, en dat 236 dagen na de verkiezingen. BRUZZ vroeg aan zijn lezers of ze wakker liggen van het uitblijven van die regering, en het antwoord is duidelijk: 93 procent van de respondenten geeft aan er wakker van te liggen.

©
Belga
| Ahmed Laaouej (PS) en Cieltje Van Achter (N-VA).
DEBATTEER MEE Formatie: "Met deze spelletjes blijven wij achter"
64 van onze lezers geven argumenten waarom ze dan precies wakker liggen van het uitblijven van een regering. "Er moet orde op zaken komen. Met deze spelletjes blijven wij achter", zegt Elias S., die de meeste 'vind ik ook's' achter zijn argument kreeg. "De stad is in crisis op vlak van netheid, mobiliteit, integratie, veiligheid, wonen, alle vlakken", vult Judith S. aan. "De financiële situatie is catastrofaal en vraagt om daadkracht", aldus Nicolas L.
Toch zijn er ook lezers die aangeven niet wakker te liggen van het gebrek aan regering, vier mensen om precies te zijn. "Als er geen regering komt, zal er een instantie zijn die de macht overneemt, en komen er toch veranderingen", denkt André B., die door acht andere lezers wordt bijgetreden.
Brussel zonder regering
Lees meer over: Brussel , Brussel kiest: Brussels parlement , Brussel zonder regering , Brusselse regeringsvomring , Debatteer Mee