Union heeft zaterdag gewonnen bij Virton op de tweede speeldag in de Proximus League. Een afgeweken schot van de Deen Casper Nielsen volstond voor de zege: 0-1.

© Twitter Union
| De Deen Casper Nielsen scoorde de enige goal van de partij.
Union wint met kleinste verschil bij Virton
Na een 3-0 zege op de openingsspeeldag tegen Roeselare, staat Union aan de leiding met 6 op 6. Nieuwkomer Virton, dat vorige week met 1-0 verloor bij OH Leuven, is puntenloos laatste.
Volgende week komt Lokeren op bezoek in het Dudenpark. De Waaslanders degradeerden vorig seizoen na 22 jaar uit de hoogste Belgische voetbalklasse.

© Twitter Union
| De Unionisten groetten na de wedstrijd de supporters die de verre verplaatsing maakten naar Virton. Met twee overwinningen op rij staat Union aan de leiding in 1B.
Lees meer over: Sint-Gillis , Sport , Sport op BRUZZ , Union Saint-Gilloise , Virton , Proximus League
Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.