Voor de vernieuwing van hun snoezelruimte is de Cardijnschool op zoek naar 40.000 euro. Een smak geld. Saïd ging op bezoek om te horen waar zo'n ruimte voor dient en waarom dat zoveel kan kosten.

De Cardijnschool voor buitengewoon secundair onderwijs in Anderlecht is op zoek naar 40.000 euro via een crowdfundingcampagne. Met het geld zou de huidige snoezelruimte vernieuwd en verbeterd kunnen worden.

"De snoezelruimte is een plek waar veel kan en waar leerlingen even tot rust kunnen komen, er wordt dagelijks gebruik van gemaakt door heel wat leerlingen," vertelt 'snoezeljuf' Door De Graeve. De huidige ruimte is duidelijk aan vernieuwing toe, maar 40.000 euro is veel geld. "Het moet stevig materiaal zijn, niet al onze leerlingen kunnen zorgzaam met dingen omgaan. Het moet ook goed schoongemaakt kunnen worden."
De school wil de huidige ruimte ook opschalen. "Er mogen gerust wat extra dingen bijkomen, ik denk aan hangende cocons en een waterbed," zegt De Graeve. De ruimte is van groot belang voor de leerlingen die heel wat energie en wilskracht halen uit hun snoezelmomenten. Saïd ging een kijkje nemen om te horen wat de bedoeling is.

Doneren kan via deze link: https://www.doneeractie.nl/een-snoezelruimte-voor-cardijnschool/-102765

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni