— Brussel kiest in jouw gemeente

Elsene

voorkeurstemmen

Een overzicht van de voorkeurstemmen van alle kandidaten, Franstalig of Nederlandstalig, die zijn opgekomen bij de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober. Gemeente: ELSENE.

Klik op de partij om de kandidaten en hun aantal voorkeurstemmen te zien.

1. Objectif XL

  1. KENSIER Geoffroy -- 456 -- verkozen
  2. DELAPIERRE Jacqueline -- 194
  3. DELVAL Gaël -- 98
  4. JACOBS STOLBERG Kathrine -- 181
  5. NYEMBWE Pierre -- 105
  6. MONTOYA Isabelle -- 130
  7. DU FOUR Bernard -- 88
  8. DE LIEDEKERKE Alice -- 153
  9. MOUSSA AGHA Mohammed -- 88
  10. SHANNON-ROCHE Sinead -- 69
  11. HANS Jean-Marc -- 57
  12. VAN OLDENEEL Christine -- 102
  13. PAKULSKI Taddhée -- 88
  14. FARAJI Suliga -- 94
  15. COSSÉ Didier -- 56
  16. CUSTINNE Laetitia -- 115
  17. DE BACKER Marc -- 82
  18. LABBÉ Anne-Fleur -- 54
  19. WALE KSUBIBI Emmanuel -- 52
  20. DUDALS Maïa -- 92
  21. NEKIC Emmanuel -- 34
  22. BOURSOIS Annie -- 48
  23. DURANT Philippe -- 67
  24. HUSQUINET Nathalie -- 48
  25. VOGLIMACCI STEPHANOPOLI Michel -- 43
  26. DEKONINCK Alicia -- 52
  27. CHRISTOV Stéfan -- 28
  28. DE LE VINGNE Géraldine -- 78
  29. DE KOCK Boris -- 54
  30. HANIN Ghislaine -- 49
  31. EMPAIN Thibault -- 52
  32. VANDEN HEEDE Charlène -- 48
  33. ZUNINO Alessandro -- 42
  34. BERNSTEIN Simone -- 39
  35. DELFAR Joseph -- 44
  36. ANTOINE Jocelyne -- 38
  37. LODZIA-BRODZKI Philippe -- 43
  38. KOULOUFI Josette -- 45
  39. SCHMITZ Eric -- 41
  40. THIRY Marine -- 50
  41. HOUTART Edouard -- 77
  42. KLJYAN Mariam -- 92
  43. DE GROOTE Julie -- 355 -- verkozen

2. ECOLO-GROEN

  1. DOULKERIDIS Christos -- 2233 -- verkozen
  2. LHOEST Audrey -- 1569 -- verkozen
  3. ROUYET Yves -- 663 -- verkozen
  4. BEDNARSKI Nora -- 1140 -- verkozen
  5. TAY Abdeslam -- 405
  6. VALACHS Milena -- 724 -- verkozen
  7. NDIAYE Ken -- 600 -- verkozen
  8. CAMUS Anaïs -- 801 -- verkozen
  9. WERT Bertrand -- 587 -- verkozen
  10. GOSSÉ Els -- 872 -- verkozen
  11. VOLANT Adrien -- 441
  12. BEX Marie-Carmen -- 506
  13. MELIS Vincent -- 357
  14. DONNET Cathérine -- 487
  15. ROSA RODRIGUES Bernardo -- 423
  16. STEVENS Peggy -- 680 -- verkozen
  17. RALET Maximilien -- 601 -- verkozen
  18. LECOMTE Lucie -- 557
  19. PETEL Emmanuel -- 280
  20. BORSU Marie -- 656 -- verkozen
  21. DU BOIS Martin -- 295
  22. BAUDHUIN Serdane -- 375
  23. SOIL Daniel -- 313
  24. PAULUS Monique -- 448
  25. BOONE Simon -- 466
  26. SCHWIMMER Lise -- 534
  27. SOLÉ Gilles -- 302
  28. SIMON Oona -- 419
  29. RICHELLE Martin -- 305
  30. DE WYKERSLOOTH Béatrice -- 427
  31. LEKIC Ivica -- 321
  32. FRÉNAY Marie -- 466
  33. CASALE Nicolas -- 263
  34. LAINE MARIE Rose -- 449
  35. TIHON François -- 410
  36. DYLLA Julia -- 470
  37. VAES JEAN François -- 251
  38. BOSSUYT Paulette -- 398
  39. DE SCHUTTER Olivier -- 1095 -- verkozen
  40. FRASSONI Monica -- 571 -- verkozen
  41. VANDEN BURRE Gilles -- 419
  42. HERSCOVICI Anne -- 751 -- verkozen
  43. KHATTABI Zakia -- 1037 -- verkozen

4. DéFI

  1. DELBART Anne-Rosine -- 607 -- verkozen
  2. HARMEL Nicolas -- 292 -- verkozen
  3. PHILIPPE Alexandra -- 232
  4. OPPITZ Fabrice -- 128
  5. OLBRECHTS Anne-Sophie -- 171
  6. FERDAOUI Jamal -- 44
  7. SAHRAOUI Jamila -- 85
  8. ROCHET Thomas -- 90
  9. MASSA Anne -- 113
  10. DANKELMAN Alain -- 80
  11. DEHENAIN Roxanne -- 94
  12. BEISSEL Marc -- 70
  13. DESMET Viviane -- 106
  14. MAYAMBA MAKU Ibaanda -- 83
  15. VAN NEDERVELDE Sophie -- 119
  16. CARLIER Michel -- 139
  17. GALAND Anne -- 97
  18. MBOA GEORGES Ngoie -- 94
  19. WAHLMAN Jenny -- 64
  20. SEBBAGH Bousselham -- 52
  21. AÏT OUAZZOU Samia -- 65
  22. NIZETTE Laurent -- 50
  23. ABERRI Melissa -- 62
  24. MALKA Pierre -- 60
  25. DE BOCK Anouk -- 65
  26. MASSART Robert -- 58
  27. TOMASSETTI Maria -- 67
  28. MOGOTO Esongo -- 84
  29. CALLEAU Audrey -- 88
  30. BOUDOUANI Mohamed -- 101
  31. COLLE Françoise -- 85
  32. VANDERVEKEN Alain -- 54
  33. LE MAIRE Céline -- 110
  34. FERON Philippe -- 49
  35. HELAERTS Michelle -- 70
  36. BERNERT Rudolf -- 42
  37. ASPAROUHOVA Ekaterina -- 54
  38. WILMET Marc -- 71
  39. AUTIN-SIMON Anne-Marie -- 74
  40. MAHIOU Mourad -- 46
  41. KONDRACKA Anna -- 65
  42. MAYER Georges -- 80
  43. BACK Alain -- 185

5. PS-SP.A

  1. DIALLO Bea -- 2755 -- verkozen
  2. DÉSIR Caroline -- 1134 -- verkozen
  3. DE REUSME Romain -- 812 -- verkozen
  4. MORREN Maite -- 429 -- verkozen
  5. CHEGDANI Hassan -- 729 -- verkozen
  6. ROGER Noémie -- 364
  7. PIQUET Yannick -- 363
  8. BARBÉ Martine -- 233
  9. COLLIGNON Simon -- 290
  10. UNAL Nevruz -- 449 -- verkozen
  11. MESSAOUDI Nabil -- 892 -- verkozen
  12. KANEZA Karen -- 297
  13. DARDENNE Baptiste -- 290
  14. ROCHET Adeline -- 220
  15. OOSTERWIJK GERARD Rinse -- 245
  16. VOLTARELLI Nicoletta -- 209
  17. LAÂFOURA Hassan -- 291
  18. ERAZO FELIX JULIA Violeta -- 177
  19. JESURAN Elie -- 183
  20. VAN LEEUW Karin -- 173
  21. ABU JAHRUR Yousef -- 197
  22. VAN GRIEKEN Véronique -- 174
  23. KHELIFI Samy -- 235
  24. RODRIGUES MORAIS Yasmine -- 267
  25. HEYNEMAN Luc -- 134
  26. MISSY Anthea -- 124
  27. BOULGHEMANE Ider -- 292
  28. LECHAT Josiane -- 145
  29. JAMALI Samir -- 486 -- verkozen
  30. RHLID Soreya -- 240
  31. WAGEMAKERS Joris -- 210
  32. VET Cassandra -- 197
  33. MIEZI Merveille -- 204
  34. UWAMARIYA MARIE Goretti -- 236
  35. JANAMPA RAMOS Rolando -- 167
  36. LAÂFOURA Mégane -- 172
  37. KANE Mamoudou -- 305
  38. CHABI Ginette -- 206
  39. RIJSSENBEEK Roel -- 108
  40. ANULEWICZ Nathalie -- 202
  41. NAJEM Ilias -- 238
  42. DELVAUX Anne -- 390
  43. DECOURTY Willy -- 529 -- verkozen

8. N-VA

  1. NEYSKENS David -- 337
  2. VERHAEGHE Charlotte -- 260
  3. SADONES André -- 140

9. PTB*PVDA

  1. DE BOCK Caroline -- 811 -- verkozen
  2. MAROT Gilles -- 215 -- verkozen
  3. ROUVROY Nora -- 324
  4. PIERSEAUX Georges -- 160
  5. ANTOINE Margot -- 223
  6. PALMA QUISPE Juan -- 176
  7. DUFOUR Anne-Virginie -- 222
  8. VAN DEN BEDEM Miguel -- 143
  9. DISTEXHE Julie -- 221
  10. SOMVILLE Marc -- 223

12. Liste de la Bourgmestre

  1. DUFOURNY Dominique -- 2906 -- verkozen
  2. DE JONGHE D'ARDOYE Yves -- 1341 -- verkozen
  3. TEITELBAUM Viviane -- 1006 -- verkozen
  4. CALOMNE Gautier -- 950 -- verkozen
  5. GILSON Nathalie -- 1080 -- verkozen
  6. DE CLIPPELE Louis -- 559 -- verkozen
  7. HEMERIJCKX Chantal -- 389 -- verkozen
  8. D'UDEKEM D'ACOZ Rodolphe -- 327
  9. LIBERT Valérie -- 326
  10. CHOWDHURY Motaher -- 347 -- verkozen
  11. MOULIA Julie -- 279
  12. BIHMEDN M'Hamed -- 155
  13. DE ROOSE ALEXANDRA Lexy -- 424 -- verkozen
  14. FAUCON Marc -- 170
  15. PITROIPA Solange -- 341 -- verkozen
  16. GAGNAIRE Alain -- 109
  17. TRÂN Thuc-Nhi -- 307
  18. BONFOND Laurent -- 309
  19. D'HAESE-LEAL Raquel -- 323
  20. GILLIOT Laurent -- 237
  21. GÉRARD Bélinda -- 132
  22. HELLEBUYCK Benoît -- 355 -- verkozen
  23. ROUSSELLE Lucie -- 311
  24. MIONI Gaëtan -- 271
  25. NøRLUND-MATTHIESSEN Charlotte -- 264
  26. BRASSINNE Pierre -- 185
  27. BEAUX Marie -- 202
  28. ROYEMANS Geert -- 131
  29. CASE Caroline -- 158
  30. SCULIER Pierre -- 176
  31. D'URSEL Madeleine -- 320
  32. BOUIECH Abdelaziz -- 155
  33. VANDERZWALMEN Morgane -- 147
  34. ARVANITIS Nicolas -- 116
  35. CARTALIS Marina -- 245
  36. ANTONISSEN Tom -- 147
  37. WILLOCQ Pascale -- 135
  38. NGUYEN Ki -- 158
  39. GEEROMS Sofie -- 245
  40. VANDERLINDEN Pierre -- 187
  41. RENDERS Sophie -- 177
  42. MPOCAS Costa -- 148
  43. LAPORTE Caroline -- 331 -- verkozen

13. VOLT

  1. PREISS Omri -- 84
  2. COLOVA Zlatimira -- 50