— Brussel kiest in jouw gemeente

Etterbeek

voorkeurstemmen

Een overzicht van de voorkeurstemmen van alle kandidaten, Franstalig of Nederlandstalig, die zijn opgekomen bij de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober. Gemeente: ETTERBEEK.

Klik op de partij om de kandidaten en hun aantal voorkeurstemmen te zien.

1. Alternative CDH

  1. GERARD Damien -- 510 -- verkozen
  2. BATAILLE Louise-Marie -- 345
  3. MARLIÈRE François -- 168
  4. SHIPKOVA Reneta -- 156
  5. AGHASARYAN Narek -- 188
  6. YARAMBA Janvière -- 111
  7. CHARLIER Albert -- 88
  8. JACQUEMARD Stéphanie -- 88
  9. GOLLIER Jean-Marc -- 147
  10. LAVOREL Coline -- 122
  11. HECHTERMANS Pierre -- 45
  12. KABATU Laurence -- 80
  13. DE DORLODOT Pierre-Charles -- 129
  14. HINDERYCKX Pascale -- 46
  15. COPPENS Nicolas -- 64
  16. CRAPEZ-NISOT Arlette -- 48
  17. LEJEUNE Jo -- 45
  18. PLAETENS Huguette -- 51
  19. DE LIEDEKERKE Laurent -- 224
  20. VASCONCELOS Martha -- 62
  21. DEPRETER Mathieu -- 74
  22. JACQUES Monique -- 51
  23. APOSTOL Marian -- 46
  24. FRANCKX Christine -- 46
  25. RICHARD Hugues -- 31
  26. FIERENS Kristin -- 62
  27. WYNANTS Albert -- 54
  28. ANCIAUX Danièle -- 51
  29. GOURDINNE Paul -- 64
  30. MONJOIE Anne -- 68
  31. TIMMERMANS Hugues -- 47
  32. VAN ZUYLEN-D'OULTREMONT Charlotte -- 103
  33. TRAVERSA Edoardo -- 206
  34. DE HENAU-MIKOLAJCZAK Corinne -- 173
  35. DU BUS André -- 430 -- verkozen

2. ECOLO-GROEN

  1. JELLEMA Rik -- 941 -- verkozen
  2. SERVAIS Marilou -- 637 -- verkozen
  3. SHEIKH HASSAN Karim -- 838 -- verkozen
  4. DE HALLEUX Françoise -- 629 -- verkozen
  5. COCLE Gauthier -- 308
  6. DE CAMPOS Barbara -- 479 -- verkozen
  7. DEBROUX Jean-Luc -- 205
  8. VAN MALLEGHEM Françoise -- 468 -- verkozen
  9. VAN DER KNAAP Dennis -- 255
  10. KAMINSKA Joanna -- 426 -- verkozen
  11. SANTINI Nicola -- 220
  12. HOGGENMÜLLER Corinna -- 371
  13. DENUIT François -- 305
  14. PETIT Audrey -- 485 -- verkozen
  15. BULUMAC Cristian -- 166
  16. DUVOSQUEL Françoise -- 341
  17. PIERROUX Christophe -- 170
  18. ARAUJO MIñO Vanessa -- 389 -- verkozen
  19. MÜLLER Hannes -- 216
  20. JOWAY Caroline -- 532 -- verkozen
  21. VANDERBECK David -- 161
  22. TIO Isa -- 328
  23. WEGERDT Patrick -- 146
  24. BUYSSE Kristel -- 325
  25. DELEIXHE Thibault -- 222
  26. BUCZ Júlia -- 350
  27. BONUS Alain -- 314
  28. DA SILVA BARBOSA Regina -- 320
  29. VANDEN BOER Pieterjan -- 252
  30. MERCOURI Virginia -- 318
  31. REYNAERT Robby -- 178
  32. MOUNEIMNÉ VAN ROEYEN Tina -- 299
  33. TIMMERMANS Philippe -- 185
  34. SOHIER Elien -- 376
  35. BIAUCE Vincent -- 448 -- verkozen

4. DéFI

  1. GASIA Christophe -- 390 -- verkozen
  2. MANDAILA Gisèle -- 315 -- verkozen
  3. MOMMER Thierry -- 171
  4. HOSKENS Monique -- 87
  5. TIMMERMANS Xavier -- 124
  6. TIMMERMANS-BOURGOIGNIE Liliane -- 109
  7. LESTANGUET François -- 67
  8. LECLAIRE Nathalie -- 136
  9. DE BECKER Jonathan -- 91
  10. SCHATTENS Elisabeth -- 67
  11. VAN HOUTTE Gabriel -- 53
  12. DEMEY Mireille -- 96
  13. NEKAKA Hervé -- 67
  14. DEBO Christiane -- 68
  15. SNEYERS Philippe -- 58
  16. HERNALSTEEN Rachel -- 59
  17. LEMAIRE Jean-Sébastien -- 86
  18. BORKOWSKA Ewa -- 94
  19. YOUSFI Mohamed -- 114
  20. ATTOLODE Marie-Jeanne -- 72
  21. LAMBIÉ Daniel -- 52
  22. THIBAUT Pascale -- 69
  23. VANDENBERGHE Eric -- 69
  24. NGOKO WEMBE Solange -- 99
  25. FLIOU Smail -- 66
  26. IMPENS Nathalie -- 72
  27. DELLICOUR Olivier -- 56
  28. DE JODE-VAN WYNSBERGHE Béatrice -- 62
  29. NUCCIOTTI Enzo -- 40
  30. BALTUS Benedicte -- 72
  31. VAN LAETHEM Luc -- 82
  32. HENNAU Christelle -- 70
  33. VIGUES Jean-Michel -- 50
  34. EKANZE Régine -- 87
  35. CARTON DE WIART Françoise -- 216

5. PS-SP.A+

  1. MADRANE Rachid -- 770 -- verkozen
  2. NJOMGANG FONKEU Colette -- 447 -- verkozen
  3. RIGAUX Lucien -- 271 -- verkozen
  4. MARTINS GISTELINCK Myriam -- 253
  5. BUYANI ILUNGU John -- 187
  6. EHSANI Tayebeh -- 112
  7. BOURCE Frédéric -- 111
  8. GONDARD Cécilia -- 102
  9. KOURDOUSSI Mourad -- 167
  10. SANCHEZ PRIETO Irène -- 122
  11. PRICK Jean-Claude -- 80
  12. KOWALSKA Magdalena -- 84
  13. ANDRÉ Marcel -- 66
  14. PARTHIE Sandra -- 93
  15. CUISINIER Patrick -- 126
  16. JORDAN Josette -- 65
  17. VANBORM Hicham -- 112
  18. KAMALI Ronâk -- 64
  19. MOKTAR Zacharia -- 476 -- verkozen
  20. MARšNJAK Rebeka -- 62
  21. MORENO-MOORE Thomas -- 59
  22. BÁEZ LECHUGA Isabel -- 66
  23. FITCH Keir -- 57
  24. DE MATOS PINTO Inês -- 76
  25. DE CONINCK Stefaan -- 97
  26. HUSSEIN Adiba -- 104
  27. GIUFFRIDA Filippo -- 77
  28. REYGAERT Lina -- 70
  29. DE BOER Arnold -- 60
  30. LESZCZYN?SKA-WRZALIK Barbara -- 48
  31. KUETCHE TOUSSI Hervé -- 34
  32. FAGNANT Louise -- 59
  33. ROMERA ZAPATA Miguel -- 85
  34. JORDAN Chantal -- 96
  35. BAETEN Rik -- 164

6. LB-Liste Bourgmestre

  1. DE WOLF Vincent -- 3984 -- verkozen
  2. VANDERSANDE Anne -- 462 -- verkozen
  3. LENAERS Patrick -- 1072 -- verkozen
  4. PAULISSEN Eliane -- 519 -- verkozen
  5. VAN BOCKSTAL Frank -- 744 -- verkozen
  6. DEFÈCHE Laure-Mélanie -- 434 -- verkozen
  7. ES Aziz -- 667 -- verkozen
  8. HOUYOUX Emeline -- 445 -- verkozen
  9. LAURENT Jean -- 509 -- verkozen
  10. MATIN FAR Maryam -- 387
  11. VLEMINCKX Laurent -- 406 -- verkozen
  12. KARYS PAUWELS Yannick -- 191
  13. BENARAFA Imad -- 259
  14. CANTERS Véronique -- 307
  15. TATOU Yasin -- 272
  16. SAVELKOUL Ethel -- 396 -- verkozen
  17. MUKULUMANI Albert -- 279
  18. TAITTINGER Virginie -- 442 -- verkozen
  19. VAN PRAET Arnaud -- 615 -- verkozen
  20. DI RELLA Anna -- 180
  21. DE BECO Christian -- 297
  22. MERZGUIOUI Zohra -- 288
  23. DE SPOT Jean -- 189
  24. KOMBOR Beata -- 147
  25. COLIN Olivier -- 728 -- verkozen
  26. DE FAUCONVAL Myriam -- 291
  27. IDELCAID Hicham -- 297
  28. AMRIAH Sabrina -- 160
  29. DESMET VANDEN STOCK Louis -- 198
  30. LE HARDÿ DE BEAULIEU Adeline -- 315
  31. JAMAR Maurice -- 304
  32. PENDEVILLE Florence -- 391 -- verkozen
  33. ROBERT Jean-Luc -- 316
  34. PARDONGE Josianne -- 370
  35. DE MARCKEN DE MERKEN Bernard -- 822 -- verkozen

13. VOLT

  1. PERROTTET Kevin -- 146
  2. TAKÁCS Boróka -- 68