Nog tot 15 mei loopt een openbaar onderzoek naar de aanleg van een nieuw skatepark in het Jeugdpark in Jette.

©
Bouwmeester
Jette wil nieuw skatepark inrichten in Jeugdpark
Het Jeugdpark staat in Jette bekend als een gezellige plek van ontmoeting en sport. Er zijn tennisvelden, een basketbalveld, een parcours, een minigolf en een skateramp. Die laatste is echter in slechte staat en daarom plant de gemeente een gedeeltelijke heraanleg van het park om op een ongebruikt tennisveld een nieuw skatepark te realiseren.
Concreet is het plan om een zone van zo’n 700 vierkante meter in het midden van het park onder handen te nemen en daarin een skatepark van 100 vierkante meter te bouwen. Opvallend: de obstakels in het skatepark zullen mobiel zijn en kunnen dus bij evenementen worden weggehaald of aangepast. Het park zal zich vooral richten op beginnende skaters.
Het openbaar onderzoek loopt nog tot volgende week donderdag waarna de overlegcommissie op 23 mei zal plaatsvinden. De commissie, die bestaat uit vertegenwoordigers van de gemeente en het gewest, zal uiteindelijk een advies geven aan de gewestelijke administratie Urban.brussels die beslist over de vergunning. Bij groen licht zullen de werken naar schatting zo’n drie maanden duren.

Lees meer over: Jette , Stedenbouw , skatepark , jeugdpark