Twee Anderlecht-speelsters genomineerd voor Pro League ‘Profvoetbalster van het jaar’

Lore Jacobs en Stefania Vatafu van RSCA Women bij het behalen van de kampioenstite tegen OH Leuven op 29 april 2023 Lore Jacobs en Stefania Vatafu van RSCA Women bij het behalen van de kampioenstite tegen OH Leuven op 29 april 2023
© Belgaimage/Montage BRUZZ
| Lore Jacobs en Stefania Vatafu van RSCA Women bij het behalen van de kampioenstite tegen OH Leuven op 29 april 2023.
© Belgaimage/Montage BRUZZ
| Lore Jacobs en Stefania Vatafu van RSCA Women bij het behalen van de kampioenstite tegen OH Leuven op 29 april 2023.

Anderlecht-speelsters Lore Jacobs (18) en Stefania Vatafu (29) zijn samen met Oud-Heverlee Leuven-speelster Marie Detruyer (19) de drie genomineerden voor de prijs voor “Profvoetbalster van het jaar” bij de uitreiking van de Pro League Awards maandag, dat maakte de Pro League woensdag bekend.

Jacobs en Vatafu behoren tot de genomineerden nadat ze met RSC Women de Belgische competitietitel wonnen. De Brusselse ploeg won dit seizoen haar zesde titel op rij, de tiende sinds haar bestaan.

Anderlecht versloeg Oud-Heverlee Leuven om de titel, met speelster Marie Detruyer die Jacobs en Vatafu vervoegd als derde genomineerde. Detruyer kreeg de voorkeur boven haar ploeggenote Nicky Evrard, winnares van de Gouden Schoen in 2023.

Meer nieuws uit Brussel

Nieuws en cultuur uit Brussel in je mailbox?