Vanaf maandag keert het jaarlijkse muzikale tweeluik Boterhammen In Het Park en Feeërieën terug naar het Warandepark in Brussel. Op het programma staat opnieuw een uitgebalanceerde mix van Nederlandstalige en internationale muziek.
Beelden van het eerste concert maandagmiddag van Madou.
Daar zijn Boterhammen en Feeërieën: Nederlandstalige iconen en Congolese punk
Van maandag 25 augustus tot vrijdag 29 augustus is iedereen tijdens de lunchtijd opnieuw welkom in het Warandepark om samen met andere Brusselaars te genieten van een reeks Nederlandstalige concerten.
Madou en Guido Belcanto
“Wat het extra speciaal maakt is dat Boterhammen in het Park dit jaar geopend wordt door Madou en afgesloten wordt door Guido Belcanto, twee iconen uit de Nederlandstalige Belgische muziek”, zegt Kurt Overbergh, artistiek directeur van de AB, die Boterhammen In Het Park en Feeërieën organiseert. "Ik kan ook alvast verklappen dat Guido Belcanto het nummer Toverdrank samen zal brengen met Fenne Kuppens van Whispering Sons".
Ook kijkt Overbergh uit naar een nieuwe Nederlandstalige generatie die klaarstaat, met Emma Bale, Maksim en de Brusselse Kaat Van Stralen.
Congolese punk
Op het programma van de Feeërieën zijn dan weer blikvangers als het Congolese punkcollectief Fulu Miziki te vinden, die eerder te zien waren op Couleur Café en muziek maken op van afval gemaakte instrumenten. De militante Ierse band ØXN, die eerder samenwerkte met die andere Ierse band Kneecap, zal dan weer voor het eerst een optreden geven op Belgische bodem.
Tussen beide programma’s kunnen cultuurliefhebbers hun gading vinden in Bar Chaud, waar dagelijks gratis dansworkshops, skatelessen, jams, battles, optredens en dj sets zullen plaatsvinden. Tijdens de battles zal ook uitgemaakt worden wie zaterdag 18 oktober het Rapsalon, het eendagsfestival in het teken van Nederlandstalige hiphop van AB, zal mogen openen.
Lees meer over: Brussel-Stad , Events & Festivals , Feeërieën , Boterhammen in het Park , Ancienne Belgique